Zabytkowa Stodoła

Zabytkowa Stodoła

Zabytkowa, drewniana Stodoła przeznaczona jest na wesela od 80 do 140 osób. Subtelne wnętrze daje szerokie możliwości jej udekorowania według pomysłów Pary Młodej. Przestrzeń sprzyja organizacji ślubu i wesela szczególnie w stylu rustykalnym, boho czy folkowym.

Informacje

• indywidualne menu • od 80 do 140 osób
• ślub w plenerze • styl rustykalny
• noclegi dla gości i apartament dla Pary Młodej • dostępność od późnej wiosny do wczesnej jesieni

Stodoła to przestrzeń zaadaptowana na organizację wesela w sezonie od późnej wiosny do wczesnej jesieni. Stodoła podzielona jest na parkiet i część stolikową. Jej przestronne wnętrze pozwala także na organizację strefy relaksu.

Wokół Stodoły roztacza się bardzo rozległy teren zielony, dzięki czemu organizatorzy wesela i ich goście mogą cieszyć się swobodą i kontaktem z piękną przyrodą. W takiej naturalnej przestrzeni z radością organizujemy także ślub plenerowy.

Każde wesele w Baborówku jest wyjątkowe, dlatego także propozycje weselnego menu tworzymy, dostosowując je do indywidualnych potrzeb Pary Młodej. W naszej Kuchni chętnie przygotowujemy dania w oparciu o sezonowe, lokalnie dostępne produkty oraz przetwory przygotowywane w ciągu lata.

Unikalne wnętrze Stodoły i charakter terenów wokół niej to idealne przestrzenie dla ślubnej sesji zdjęciowej. Do dyspozycji Pary Młodej jest zabytkowy park, rozległe zielone padoki dla koni, teren gospodarstwa czy okoliczne pola i lasy.

W ofercie weselnej posiadamy apartamenty w Pałacu Baborówko oraz w oficynie i folwarku. W naszych obiektach znajdują się miejsca noclegowe dla łącznie 30 osób. Do dyspozycji Pary Młodej przeznaczamy luksusowy, dwupokojowy apartament z widokiem na zabytkowy park.

Zapytaj o ofertę

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Facebook Pinterest