Przyjęcia okolicznościowe

Przyjęcia okolicznościowe

Zabytkowa drewniana Stodoła oraz ceglana Kuźnia to znakomite przestrzenie na organizację przyjęć okolicznościowych w gronie rodziny i przyjaciół: chrzcin, komunii, jubileuszy, rocznic, urodzin, kameralnych spotkań i innych. W ramach naszej oferty proponujemy możliwość spędzenia kameralnego wieczoru przy świecach z okazji zaręczyn czy rocznicy ślubu.

Wokół Stodoły i Kuźni roztacza się bardzo rozległy teren zielony, dzięki czemu nasi goście mogą cieszyć się swobodą i kontaktem z piękną przyrodą. W takiej naturalnej przestrzeni przy sprzyjającej pogodzie chętnie organizujemy także przyjęcia okolicznościowe na otwartym powietrzu.

Zabytkowa Stodoła przeznaczona jest na przyjęcia i wydarzenia organizowane od 80 do 140 osób w sezonie od późnej wiosny do wczesnej jesieni. Kuźnia przeznaczona jest na przyjęcia i spotkania organizowane do 40 osób przez cały rok.

W naszej ofercie posiadamy apartamenty w Pałacu Baborówko oraz w oficynie i folwarku. W naszych obiektach znajdują się miejsca noclegowe dla łącznie 30 osób.

Zapytaj o dostępność

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Facebook Pinterest