Kuźnia

Kuźnia

Kuźnia to wnętrza ceglanych budynków folwarcznych oraz starej, przedwojennej kuźni. Obiekt przeznaczony jest na kameralne przyjęcia weselne do 50 osób. Minimalistyczny charakter pozwala na przygotowanie efektownych dekoracji, które w tej przestrzeni znakomicie wybrzmiewają. Doskonale sprawdzają się tu aranżacje w stylu rustykalnym.

Informacje

• indywidualne menu • do 50 osób
• ślub w plenerze • ogrzewanie i kominek opalany drewnem
• noclegi dla gości i apartament dla Pary Młodej • dostępność cały rok

Przestrzeń ma kameralny charakter i unikalną atmosferę, którą nadają ceglane ściany i palący się kominek. Sąsiedztwo zabytkowego parku oraz rozległych terenów zielonych pozwala na swobodę i kontakt z piękną przyrodą Baborówka. Do dyspozycji Pary Młodej i gości jest też zewnętrzny ogródek ze stolikami.

Wnętrza Kuźni i charakter terenów wokół to idealne przestrzenie dla sesji zdjęciowej. Do dyspozycji Pary Młodej jest zabytkowy park, rozległe zielone padoki dla koni, teren gospodarstwa czy okoliczne pola i lasy.

Każde wesele w Baborówku jest wyjątkowe, dlatego także propozycje weselnego menu tworzymy, dostosowując je do indywidualnych potrzeb Pary Młodej. W naszej Kuchni chętnie przygotowujemy dania w oparciu o sezonowe, lokalnie dostępne produkty oraz przetwory, przygotowywane w ciągu lata.

W ofercie weselnej posiadamy apartamenty w Pałacu Baborówko oraz w oficynie i folwarku. W naszych obiektach znajdują się miejsca noclegowe dla łącznie 30 osób. Do dyspozycji Pary Młodej przeznaczamy luksusowy, dwupokojowy apartament z widokiem na zabytkowy park.

Zapytaj o ofertę

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Facebook Pinterest