Imprezy biznesowe

Imprezy biznesowe

Wyjątkowe przestrzenie zabytkowej Stodoły i ceglanej Kuźni oraz rozległe tereny Pałacu Baborówko to doskonałe miejsca na organizację spotkań biznesowych, prezentacji produktowych, szkoleń, imprez firmowych i wyjazdów integracyjnych. Pałac Baborówko jest położony w dogodnej lokalizacji — w sąsiedztwie Szamotuł (5km) i w bliskiej odległości od Poznania (30km) oraz z dobrym dojazdem z Berlina (220km). Baborówko posiada też dobre połączenie kolejowe z Poznaniem z pociągami kursującymi co 30 minut i zatrzymującymi się na stacji Baborówko. Naszym klientom oferujemy również możliwość organizacji transportu.

informacje

• Noclegi • Parking
• Węzeł sanitarny • Gastronomia
• Dodatkowe atrakcje • Infrastruktura techniczna

W naszych przestrzeniach organizujemy imprezy biznesowe dla grup od kilku do kilkuset osób. W przypadku imprez plenerowych mamy możliwość przygotowania wydarzeń nawet dla kilku tysięcy osób.

Obiekty Pałacu Baborówko są wyposażone w infrastrukturę techniczną i logistyczną niezbędną do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń firmowych i biznesowych.

Nasza baza noclegowa pozwala na zaplanowanie spotkań także kilkudniowych oraz organizację różnego rodzaju atrakcji całodniowych i wieczornych. W ofercie posiadamy apartamenty w Pałacu Baborówko oraz w pałacowej oficynie i folwarku. W naszych obiektach znajdują się miejsca noclegowe łącznie dla 27 osób.

W niedalekiej okolicy Pałacu Baborówko znajduje się także trzygwiazdkowy hotel oraz agroturystyki, które mogą uzupełnić zapotrzebowanie na noclegi.

Zapytaj o dostępność

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Facebook Pinterest