Zespół

Zespół

Katarzyna Rutkowska - Kasia luzakuje mi na wszystkich zawodach, w których uczestniczę. Dzięki niej mogę skupiać się jedynie na swoich startach. W okresie pomiędzy zawodami startuje także na naszych koniach w konkurencji skoków. Jest studentką VI roku Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku.

Anna Sobańska - Ania wspiera nas w codziennych treningach. Dosiadając naszych koni bierze udział w zawodach w konkurencjach wkkw oraz skoki. Jest absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. 

Konrad Semeniuk - Konrad jest odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie naszej stajni. Pracuje także z młodymi końmi i startuje w konkurencji skoków. Jest studentem Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Ewa Chomicz - Ewa pomaga mi podczas krajowych zawodów, a także wspiera nas w codziennych treningach. Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. 

Galeria

 

Zamieszczone w Serwisie zdjęcia chronione są prawem autorskim i pozostają wyłączną własnością ich autorów bez ich zgody nie mogą być kopiowane, przetwarzane, wykorzystywane, publikowane w Internecie i innych mediach