PolskiEnglish
  • Pałacowa kuchnia
Witamy - Nasza Kuchnia - Pałacowa Kuchnia

Pałacowa Kuchnia

Nasza kuchnia słynie z tradycyjnych potraw wielkopolskich, które są przygotowane na miejscu ze świeżych i naturalnych własnych produktów lub artykułów pochodzących z okolicznych gospodarstw. W pobliżu Pałacu znajduje się ogród, gdzie bez środków chemicznych i nawozów uprawiamy warzywa, owoce i zioła na potrzeby naszych Gości.

W naszej kuchni przygotowujemy także tradycyjne wiejskie przetwory owocowe i warzywne. Świeże jajka dostarczają kury zielononóżki z własnego kurnika. Dużą popularnością cieszą się tradycyjne zupy: żurek, barszcz i grzybowa, a także zrazy z kaszą lub pyzami, różnego rodzaju pierogi, pieczenie oraz doskonałe ciasta, kompoty i desery.

W Pałacu nie prowadzimy restauracji, wszystkie posiłki podajemy w stylowej jadalni na indywidualne zamówienia Gości.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także kameralne kolacje z okazji zaręczyn, rocznicy ślubu, urodzin itp. Zapewniamy Gościom odpowiednią oprawę wieczoru w nastrojowych warunkach. Istnieje również możliwość podania kolacji do pokoju.

W chwili obecnej nie prowadzimy otwartego lokalu, ale ze względu na duże oczekiwania z Państwa strony, mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli gościć Państwa w stylowej Kuźni.

 

Cennik:

  • śniadanie – 25 zł/osoba
  • obiad/obiadokolacja – 35-45 zł/osoba
  • kolacja - 25 zł/osoba
  • kolacja okolicznościowa – cena ustalana indywidualnie

Drukuj


Copyright © Pałac Baborówko 2018

Projekt: Jakub Krukowski