Konie

Wszystkich miłośników jeździectwa zapraszamy do Baborówko na naukę jazdy konnej zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Dla doświadczonych jeźdźców oferujemy jazdy w terenie oraz treningi sportowe. Ponadto organizujemy naukę woltyżerki i prowadzimy pensjonat dla koni.

Pensjonat dla koni

Pałac Baborówko oferuje usługę pensjonatu dla koni. Nasze stajnie wyposażone są w przestronne boksy, a na terenie Ośrodka Jeździeckiego Pałac Baborówko znajdują się rozległe pastwiska. Do dyspozycji jest profesjonalna kryta hala z kwarcowym podłożem.

Więcej

Nauka jazdy konnej

Zapraszamy do Ośrodka Jeździeckiego Pałac Baborówko na naukę jazdy konnej. Prowadzimy zajęcia o różnym poziomie zaawansowania zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Więcej

Hodowla i sprzedaż koni

Prowadzimy hodowlę koni rasy wielkopolskiej w oparciu o elitarne klacze pochodzące ze Stadniny Koni Posadowo. Hodowla mieści się w Ośrodku w Baborówku oraz w gospodarstwie Pakosław, wyodrębnionym ze Stadniny Koni Posadowo.

Więcej

Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko

Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko rozpoczęło działalność w 2006 roku. Jego członkami są zawodowi sportowcy, jeźdźcy rekreacyjni oraz miłośnicy jeździectwa z naszego Ośrodka i zaprzyjaźnionych stajni. Reprezentanci Stowarzyszenia Jeździeckiego Baborówko startują w konkurencjach WKKW, skoków przez przeszkody i ujeżdżenia na zawodach regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych, biorą udział z sukcesami w Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Polski Młodych Koni oraz Pucharze Polski WKKW. Stowarzyszenie jest zarejestrowane w Polskim Związku Jeździeckim.

Więcej