PolskiEnglish
  • Aktualności
Witamy - Kronika - Archiwum - Festiwal Jeździecki 2011

Festiwal Jeździecki 2011

 

Piękna pogoda, dwa dni wspaniałej rywalizacji, bardzo dużo kibiców. Tak w skrócie można opisać Festiwal Jeździecki Baborówko, który w ten weekend odbył się w Baborówku k. Szamotuł.

W ramach imprezy odbyły się międzynarodowe zawody w WKKW. W konkursie CIC* zwyciężył zawodnik z Belgii Tom Goerman na koniu Mister Moon de la Croix, miejsce drugie zajęła zawodniczka z Niemiec Ronja Bergman na koniu Cayenne GS, a trzeci był reprezentant Polski Marcin Michałek na klaczy First Lady. W Mistrzostwach Wielkopolski Seniorów zwyciężyła Aleksandra Lauk na Spring Star, złoty medal w kategorii Juniorów zdobyła Paulina Orczyńska na koniu Speed Limit.

Oprócz zmagań sportowych licznie zgromadzona publiczność mogła podziwiać niesamowicie emocjonujące wyścigi zaprzęgów, pokazy kawalerii, a najmłodsi mogli wziąć udział w zabawach i grach sportowych, a także spróbować jazdy konnej.

Następny Festiwal już za rok, dlatego już dziś zapraszamy do Baborówka w trzeci weekend lipca na Festiwal Jeździecki Baborówko 2012. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na stronie www.festiwal.baborowko.pl

Drukuj


Copyright © Pałac Baborówko 2018

Projekt: Jakub Krukowski