Kurs sędziowski w Baborówku

23 lutego2014 r. w niedzielę o godz. 10.00 w Baborówku, Wielkopolski Związek Jeździecki organizuje kurs sędziowski – seminarium licencyjne WKKW. Szkolenie skierowane jest do osób, które ukończyły w przeszłości kurs podstawowy i chciałby odnowić uprawnienia sędziowskie.

Osoby, które chciałby wziąć udział w kursie i uzyskać uprawnienia sędziowskie powinny się zgłosić do WZJ - na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 607311954. Koszt udziału w szkoleniu wynosi 40zł od osoby, a opłatę pobiera WZJ. Wykładowcą będzie Pan Tomasz Mossakowski, a spora część będzie poświęcona sędziowaniu podczas próby terenowej.

W szkoleniu mogą wziąć również udział inne osoby, które nigdy nie miały uprawnień sędziowskich, jako wolni słuchacze. Osoby, które chciałby uczestniczyć jako wolni słuchacze powinny przesłać zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy serdecznie! 

Facebook Pinterest