• 2013

Oddaj krew na Festiwalu

W czasie Festiwalu w sobotę 13 lipca do Baborówka zawita Krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak cennym i niezbędnym lekiem jest krew i jak często ratuje ona życie ludzkie. Chcielibyśmy, aby każdy z nas miał szansę niesienia pomocy innym - między innymi poprzez przekazanie daru jakim jest nasza krew.

Dodatkowo także gościć będziemy Drużynę Szpiku, która zapozna nas z tematem przeszczepu szpiku i możliwościami jego oddania.

Sądzimy, że impreza sportowa, jaką jest Festiwal Jeździecki Baborówko jest doskonałą okazją do promocji akcji „Dając krew- ratujesz życie”, którą ustawicznie prowadzi Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. Bylibyśmy dumni, gdybyśmy wspólnie z naszymi gośćmi włączyli się do tej akcji!

Planujemy stworzyć listę osób chętnych do oddania krwi w dniu 13 lipca w Baborówku. Zapraszamy wszystkie zdrowe osoby w wieku 18-65 lat. Należy zgłosić się po spożyciu lekkiego posiłku wraz z dowodem tożsamości.

 

PAMIETAJ! KRWI NIE DA SIĘ WYPRODUKOWAĆ!

Organizatorzy - Rodzina Święcickich

Facebook Pinterest