2013

Zapraszamy na Hubertusa!

26 października w Sobotę o godzinie 14.00 w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko odbędzie się coroczny bieg św. Huberta. W programie tej imprezy oprócz tradycyjnego biegu hubertowskiego oraz „polowania na lisa” znajdzie się szereg pokazów i atrakcji. Już wkrótce zaprezentujemy szczegółowy program tego wydarzenia, ale już dziś zapraszamy do odwiedzenia Baborówka w ostatnią sobotę października. 

Więcej

40 Poznański Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych

W piątek 30 sierpnia 2013 r. do naszego Ośrodka zawitał  40 Poznański Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych. Do Baborówka przyjechało ponad 70 załóg z Niemiec, Rosji, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Polski. Najstarszym pojazdem był motocykl Hendrson z 1923 , a w klasie samochodów Bugatti T40 z 1928 roku. Rajd zakończył się w sobotę uroczystą prezentacją pojazdów na Starym Rynku w Poznaniu, połączoną z obchodami 90-lecia Automobilklubu Wielkopolski.

Więcej

Towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejne zawody organizowane na terenie Ośrodka Jeździeckiego Pałac Baborówko. Tym razem 8 września (niedziela) 2013 r. zawodnicy rywalizować będą w ramach towarzyskich i regionalnych zawodów w ujeżdżeniu. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami, termin zgłoszeń mija 5 września (czwartek).

Więcej

Festiwal Jeździecki Baborówko 2013 zakończony

Trzy dni wspaniałej, sportowej rywalizacji, piękna pogoda i liczna publiczność tak w skrócie można opisać VI edycję Festiwalu Jeździeckiego Baborówko, który odbył się w dniach od 12-14 lipca na trenie Ośrodka Jeździeckiego Pałac Baborówko. W zawodach wystartowało niespełna 200 koni, 124 zawodników z  9 państw, którzy rywalizowali w międzynarodowych zawodach w WKKW oraz Mistrzostwach Polski Młodych Jeźdźców.

Więcej

Oddaj krew na Festiwalu

W czasie Festiwalu w sobotę 13 lipca do Baborówka zawita Krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak cennym i niezbędnym lekiem jest krew i jak często ratuje ona życie ludzkie. Chcielibyśmy, aby każdy z nas miał szansę niesienia pomocy innym - między innymi poprzez przekazanie daru jakim jest nasza krew.

Więcej

Pokazy maszyn – KUHN

18 czerwca 2013 r. we wtorek na terenie naszego Ośrodka odbyła się prezentacja maszyn do pielęgnacji terenów zielonych i utrzymania dróg w ramach europejskiej serii pokazów "KUHN Landscape Tour". Imprezę przygotowaliśmy dla firmy Kuhn – Maszyny Rolnicze, która jest sponsorem głównym Festiwalu Jeździeckiego Baborówko. Na to wydarzenie zapraszamy do Baborówka już w lipcu, w dniach 12-14.07.2013 r.

Więcej