Blog

Wywalczył dwie kwalifikacje olimpijskie, ale nie weźmie udziału w Igrzyskach

Ciężka praca, lata przygotowań, oczekiwania oraz wielkie marzenie, którego w tym roku nie zrealizuje jeden z najbardziej utalentowanych polskich WKKW-istów. Paweł Warszawski, lider Stowarzyszenia Jeździeckiego Baborówko, nie wystąpi w Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020. Zawiódł Polski Związek Jeździecki odpowiedzialny za przygotowanie misji olimpijskiej.

Więcej

Reprezentacja Baborówka na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio

Małgorzata Cybulska, reprezentująca barwy Baborówka, będzie wraz ze swoim podstawowym koniem Chenaro 2 rywalizować w Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020. Amazonka jest jedną z najbardziej utalentowanych młodych zawodniczek w konkurencji WKKW w Polsce. Swoją kwalifikację do Igrzysk para uzyskała we wrześniu 2019 roku, debiutując w Mistrzostwach Europy seniorów WKKW w niemieckim Luhmuhlen.

Więcej

Polski sukces we włoskim Montelibretti

W miniony weekend reprezentanci Polski, a wśród nich dwoje reprezentantów Stowarzyszenia Jeździeckiego Baborówko, rywalizowali we włoskim Montelibretti w międzynarodowych zawodach WKKW. Do kraju zawodnicy wracają z dużym sukcesem.

Więcej

Wznawiamy naukę jazdy konnej

Od 4 maja 2020 r. W Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko wznawiamy naukę jazdy konnej. Wszystkie osoby, biorące udział w jazdach konnych, zobowiązane są do przestrzegania Zasad dotyczących przebywania na terenie Ośrodka Jeździeckiego Pałac Baborówko oraz zajęć jazdy konnej w związku z COVID-19, które są dostępne pod linkiem.

Więcej

Festiwal Jeździecki Baborówko 2020 odwołany

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników, kibiców i wszystkich zaangażowanych osób, zaplanowany na drugą połowę maja 2020 roku Festiwal Jeździecki Baborówko nie odbędzie się.

Więcej