PolskiEnglish
Witamy

 

 

  • Jeżeli chcesz odpocząć w kameralnych warunkach, w ciszy i spokoju, przy śpiewie ptaków, jeżeli chcesz podziwiać galopujące konie i podpatrzeć naturę - zapraszamy do Pałacu Baborówko. Naturalne środowisko i świeże powietrze pozwolą na zdrowy, spokojny sen i wyłączenie z codziennego zgiełku. Pałac Baborówko – to niewielki pensjonat położony w 7 ha stuletnim parku, 5 km od Szamotuł, 30 km od Poznania i 220 km od Berlina.

    Życzymy wspaniałych wrażeń i serdecznie zapraszamy! czytaj więcej...

Aktualności
Aktualności
Bieżące informacje dotyczące działalności Pałacu, organizowanych tu wydarzeń oraz osiągnięć sportowych związanych z nami osób
więcej ...
Pałacowa kuchnia
Pałacowa kuchnia
Pałacowa kuchnia przyrządza posiłki na indywidualne zamówienia naszych gości. Dbamy o to, aby było smacznie, zdrowo i aby można było najeść się do syta.
więcej ...
Zarezerwuj pokój
Zarezerwuj pokój
Pałac Baborówko oferuje noclegi w czterech przestronnych, stylowo urządzonych apartamentach oraz pokoje gościnne - mieszkania, oferujące 20 miejsc noclegowych.
więcej ...
Dojazd
Dojazd
Baborówko położone jest w sercu Wielkopolski, w sąsiedztwie Szamotuł (5km) i w bliskiej odległości od stolicy województwa - Poznania (30km) oraz 220 km od Berlina.
więcej ...


Copyright © Pałac Baborówko 2018

Projekt: Jakub Krukowski