PolskiEnglish
  • Aktualności
Witamy - Kronika - Archiwum

Archiwum

Hubertus - relacja

Drukuj
 

W niedzielę 28 października 2012 r. przy pięknej, słonecznej pogodzie w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko odbył się tradycyjny bieg św. Huberta.

Więcej…

Hubertus

Drukuj
Zapraszamy serdecznie na tradycyjny Bieg św. Huberta, który odbędzie się w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko w niedzielę 28 października. Impreza rozpocznie się o godz. 14.00 na hipodromie w Baborówku, grupa jeźdźców wyjedzie na konną przejażdżkę, a publiczność uda się na spacer po okolicznych łąkach i terenach crossowych.

 

Więcej…

Finał Pucharu Polski WKKW

Drukuj
 
Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego – Finał Pucharu Polski WKKW, które odbędą się w dniach od 28 do 30 września 2012 r. na terenie Ośrodka Jeździeckiego Pałac Baborówko.

Więcej…

Festiwal Jeździecki 2012

Drukuj
 
Kolejna edycja Festiwalu Jeździeckiego Baborówko odbędzie się tradycyjnie w trzeci weekend lipca w dniach 13-15.07.2012 r. W Baborówku po raz pierwszy rozegrane zostaną międzynarodowe zawody w WKKW na poziomie CIC**, w ramach których zawodnicy rywalizować będą również o Mistrzostwo Polski Młodych Jeźdźców w WKKW. Ponadto odbędą się konkursy krajowe klasy L i P. Organizatorzy przygotowali bogaty program dodatkowy, pokazy atrakcje, przejażdżki konne oraz szereg zajęć i zabaw dla najmłodszych. Zapraszamy na Festiwal Jeździecki Baborówko.

Więcej…

Piknik "Żyj zdrowo i aktywnie"

Drukuj

Zapraszamy wszystkich serdecznie na rodzinny piknik pod hasłem: „Żyj zdrowo i aktywnie”, który odbędzie się w Baborówku 13 maja w niedzielę w godzinach od 14.00 do 18.00.

Pragniemy zachęcić wszystkich do aktywnego i higienicznego trybu życia oraz chcemy udowodnić, że nie potrzeba wspaniałych obiektów i  fantastycznego sprzętu, żeby zadbać o swoje zdrowie. Chcemy odciągnąć wszystkich od telewizora, komputera i niedzielnych zakupów w marketach. Chcemy pokazać, że chcieć to móc, a czasami wystarczy kłoda drzewa w lesie, żeby wprowadzić trochę ruchu i zabawy z dziećmi.

Więcej…

Hubertus

Drukuj
 
W niedzielę 23 października w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko odbył się tradycyjny bieg św. Huberta. Impreza rozpoczęła się o godz. 14.00 na hipodromie w Baborówku, grupa jeźdźców wyjechała na konną przejażdżkę, a publiczność udała się na spacer po terenach crossowych. Po powrocie rozpoczęto szukanie lisa, który "schował się" w jednym z parkowych drzew. Zwycięzcą polowania został Szymon Pakulski, który jako pierwszy odnalazł lisią kitę. Po zakończonym biegu wszyscy jeźdźcy oraz licznie zgromadzeni kibice udali się do Stodoły na biesiadę, której towarzyszyły pokazy sygnałów myśliwskich, koncert wiolonczelowy oraz pokaz wojów. 

Baborówko na Dożynkach Archidiecezjalno – Samorządowych

Drukuj
21 sierpnia 2011 r. w Szamotułach odbyły się tradycyjne Dożynki  Archidiecezjalno – Samorządowe. Z tej okazji członkowie Stowarzyszenia Jeździeckiego Baborówko przygotowali pokaz jeździecki w stylu barokowym.  Ponadto odbyła się wystawa maszyn rolniczych, podczas której zaprezentowano m. in. sprzęt na co dzień używany w Gospodarstwie w Baborówku. W ceremoniale dożynkowym wzięła udział Krystyna Święcicka, która pełniła funkcję starościny Dożynek.

Festiwal Jeździecki 2011

Drukuj
 
Piękna pogoda, dwa dni wspaniałej rywalizacji, bardzo dużo kibiców. Tak w skrócie można opisać Festiwal Jeździecki Baborówko, który w ten weekend odbył się w Baborówku k. Szamotuł.

Więcej…

Po konsultacji z Christopherem Bartle

Drukuj
W dniach od 7 do 9 czerwca 2011 r. Christopher Bartle, światowej klasy trener WKKW poprowadził konsultację szkoleniową w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko.

Więcej…

Chris Bartle w Baborówku!

Drukuj
W dniach od 7 do 9 czerwca w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko odbędzie się konsultacja szkoleniowa ze światowej klasy trenerem WKKW – Chrisem Bartle. Członkowie narodowej kadry seniorów w WKKW: Marcin Michałek, Łukasz Kaźmierczak i Julia Krzyżanowska trenować będą w Baborówku, w którym w dniach 16-17 lipca odbędą się międzynarodowe zawody w WKKW – Festiwal Jeździecki Baborówko 2011.

Więcej…


Copyright © Pałac Baborówko 2018

Projekt: Jakub Krukowski