PolskiEnglish
  • Aktualności
Witamy - Kronika - 2014

2014

Bieg św. Huberta

Drukuj

Zapraszamy serdecznie na tradycyjny bieg św. Huberta, który odbędzie się w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko w sobotę 25 października. Impreza rozpocznie się o godz. 14.00, grupa jeźdźców wyjedzie na konną przejażdżkę, a publiczność uda się na spacer po okolicznych łąkach i terenach crossowych.

Więcej…

Plebiscyt Superrolnik Wielkopolski 2014

Drukuj

Jest nam bardzo miło poinformować, iż właściciele Ośrodka Jeździeckiego Pałac Baborówko - Krystyna i Henryk Święciccy zostali nominowani w Plebiscycie Superrolnik Wielkopolski 2014. Spośród kandydatów czytelnicy wybiorą najlepszych, których osiągnięcia to nie tylko wyniki produkcji rolnej, ale też działania na rzecz społeczności lokalnej. 

Zachęcamy do oddawania głosów na Krystynę i Henryka Święcickich, ab zagłosować  na Superrolnika Wielkopolski 2014, należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści: ROL.35.

Głosowanie potrwa do 4 października do godz. 23.59

Konkurs organizowany jest przez "Głos Wielkopolski", a partnerami plebiscytu są: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, Wielkopolska Izba Rolnicza w Poznaniu. 

Szczegóły konkursu: http://www.gloswielkopolski.pl/plebiscyt/karta/883,krystyna-i-henryk-swieciccy-baborowko-gmina-szamotuly,32735,id,t,kid.html

 

Festiwal Jeździecki Baborówko 2014 za nami

Drukuj

„Prawdziwy sport” - tak mówi się w środowisku jeździeckim o Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego, najtrudniejszej dyscyplinie jeździeckiej. Za nami siódma edycja Festiwalu Jeździeckiego Baborówko - Międzynarodowych Zawodów w WKKW, która dostarczyła polskim widzom nie tylko niezapomnianych emocji, ale i powód do dumy, kiedy to podczas dekoracji najtrudniejszego konkursu, zabrzmiał Mazurek Dąbrowskiego.

Więcej…

Krew potrzebna od zaraz!

Drukuj

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu alarmuje o stanie krytycznym w zapasie krwi.

W niedzielę krwiobus z RKiK w Poznaniu przyjedzie na teren Festiwalu Jeździeckiego Baborówko.

Więcej…

Festiwal Jeździecki Baborówko 2014

Drukuj

Tradycyjnie w trzeci weekend lipca, w dniach 18-20.07.2014 r. odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Jeździeckiego Baborówko. W Baborówku rozegrane zostaną międzynarodowe zawody w WKKW na poziomie CIC**, CCI** oraz CIC*,  w ramach których zawodnicy rywalizować będą o Mistrzostwo Polski Juniorów w WKKW. Ponadto odbędą się konkursy krajowe klasy CNC L i CNC P. Co roku zawody w Baborówku gromadzą najlepszych zawodników z Polski, Olimpijczyków, Mistrzów Polski, a także wspaniałych zawodników z całej Europy.

Więcej…

Egzamin na odznakę woltyżerską

Drukuj

Zapraszamy serdecznie do udziału w egzaminie na brązową i srebrną odznakę woltyżerską Polskiego Związku Jeździeckiego, który odbędzie się 23 marca 2014 r. w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko.

Więcej…

Walentynki w Pałacu Baborówko

Drukuj

Wyjątkowa kolacja w blasku świec, nocleg w przytulnym apartamencie, spokój i kameralna atmosfera.

Zapraszamy na wyjątkowy walentynkowy weekend w Pałacu Baborówko, w nastrojowej scenerii, przy świecach i lampce dobrego wina. Mamy nadzieję, że zapewnimy Państwu romantyczny nastrój podczas kolacji sporządzonej na bazie własnych produktów, zdrowy sen w ciszy i spokoju,  smaczne, obfite śniadanie oraz wspaniały spacer po zabytkowym parku i okolicznych łąkach. A może sprawdzicie Państwo jak ciekawie wygląda świat z końskiego grzbietu? Serdecznie zapraszamy!

Więcej…

Kurs sędziowski w Baborówku

Drukuj

23 lutego2014 r. w niedzielę o godz. 10.00 w Baborówku, Wielkopolski Związek Jeździecki organizuje kurs sędziowski – seminarium licencyjne WKKW. Szkolenie skierowane jest do osób, które ukończyły w przeszłości kurs podstawowy i chciałby odnowić uprawnienia sędziowskie.

Więcej…


Copyright © Pałac Baborówko 2018

Projekt: Jakub Krukowski