PolskiEnglish
  • Aktualności
Witamy - O Nas - Pałac

Pałac

Witamy w Baborówku

Drukuj PDF

Jeżeli chcesz odpocząć w kameralnych warunkach, w ciszy i spokoju, przy śpiewie ptaków, jeżeli chcesz podziwiać galopujące konie i podpatrzeć naturę - zapraszamy do Pałacu Baborówko.

Naturalne środowisko i świeże powietrze pozwolą na zdrowy, spokojny sen i wyłączenie z codziennego zgiełku. Pałac Baborówko – to niewielki pensjonat położony w 7 ha stuletnim parku, 5 km od Szamotuł, 30 km od Poznania i 220 km od Berlina.

Życzymy wspaniałych wrażeń i serdecznie zapraszamy!

W Baborówku wszystkim staramy się zapewnić kameralne i miłe warunki, pokoje utrzymane są w starym klimacie, każdy ma inny charakter, a pałacowa kuchnia oparta o własne produkty stanowi podstawę właściwego wyżywienia. Posiłki podawane są w stylowej jadalni na indywidualne zamówienie. W pałacu dostępny jest bezpłatny, bezprzewodowy internet, a do dyspozycji naszych Gości mamy rowery, kije do nordic walking, bule oraz niewielką bibliotekę. Można przygotować kameralne ognisko i pojeździć konno pod okiem instruktorów.

Duży Ośrodek Jeździecki gwarantuje jazdę konną dla początkujących i zaawansowanych, pensjonat dla koni, treningi sportowe, zajęcia z woltyżerki oraz hipoterapię. Zachęcamy do aktywnego spędzenia wolnego czasu i proponujemy wspólne spotkania w gronie rodziny i przyjaciół w Kuźni lub Stodole.

Mamy nadzieję, że dobrze spędzisz u nas czas!


Copyright © Pałac Baborówko 2018

Projekt: Jakub Krukowski