PolskiEnglish
  • Noclegi
Witamy - Imprezy

Imprezy

Organizacja imprez

Drukuj

Rozległy, przygotowany, ogrodzony teren oraz klimatyczne zaplecze sprzyja organizacji różnego rodzaju imprez, kierowanych do różnych grup wiekowych oraz o bardzo różnorodnym charakterze. Wiele imprez odbywa się w kuźni lub stodole, a także na otwartej przestrzeni. Niektóre, bardzo kameralne spotkania odbywają się w pałacu.

Kuźnia – to zaadoptowane budynki folwarczne i budynek starej kuźni. Ma rustykalny charakter i niezapomnianą atmosferę, którą nadaje stylowy wystrój i palący się kominek. Mieści się tutaj ok. 40 osób. Organizujemy tu różnego rodzaju spotkania, szkolenia i konferencje, a także imprezy o charakterze kulturalnym: wystawy, koncerty i małe spektakle teatralne.

Stodoła – to stara drewniana stodoła zaadoptowana na organizację spotkań w sezonie od wiosny do późnej jesieni. Przed stodołą znajdują się 2 duże grille, ogrzewane drewnem z ogniska, co powoduje, że grillowane potrawy mają niezapomniany, naturalny smak i aromat. Stoły i ławy mieszczą ok. 80 osób, ale duża przestrzeń pozwala na organizację dużo liczniejszych spotkań. Do dyspozycji jest także bardzo rozległy „teren zielony”, jako miejsce do różnego rodzaju zabaw, zajęć sportowych i rekreacyjnych, koncertów a także imprez o charakterze historycznym.

Co roku w trzeci weekend lipca organizujemy Festiwal Jeździecki Baborówko – międzynarodowe zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego, który jest jedną największych tego typu imprez w Polsce. Połączenie wspaniałego sportu i rywalizacji z licznymi pokazami i atrakcjami sprawia, że wydarzenie przybiera charakter rodzinnego pikniku z końmi.

Ponadto w Baborówku jesienią organizujemy y bieg św. Huberta – święto jeźdźców i myśliwych, oprócz tradycyjnego „polowania na lisa”, na gości czeka szereg atrakcji m. in. koncert muzyki myśliwskiej, pokazy dla dzieci i wspólne biesiadowanie przy ognisku.

 

Przejdź do:


Copyright © Pałac Baborówko 2018

Projekt: Jakub Krukowski