PolskiEnglish
  • Aktualności
Witamy - Kronika - 2014 - Festiwal Jeździecki Baborówko 2014

Festiwal Jeździecki Baborówko 2014

Tradycyjnie w trzeci weekend lipca, w dniach 18-20.07.2014 r. odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Jeździeckiego Baborówko. W Baborówku rozegrane zostaną międzynarodowe zawody w WKKW na poziomie CIC**, CCI** oraz CIC*,  w ramach których zawodnicy rywalizować będą o Mistrzostwo Polski Juniorów w WKKW. Ponadto odbędą się konkursy krajowe klasy CNC L i CNC P. Co roku zawody w Baborówku gromadzą najlepszych zawodników z Polski, Olimpijczyków, Mistrzów Polski, a także wspaniałych zawodników z całej Europy.

Program Festiwalu:

18 LIPCA Piątek  – 9.00 – 18.00 – UJEŻDŻENIE

19 LIPCA Sobota – 9.00 – 18.00 – CROSS, pokazy i atrakcje, strefa dla dzieci

20 LIPCA Niedziela – 10.00 – 17.00 – SKOKI, ceremonie zwycięzców, pokazy i atrakcje, strefa dla dzieci

Oprócz rywalizacji sportowej przygotowaliśmy bogaty program towarzyszący, publiczność podziwiać będzie mogła liczne pokazy i atrakcje, a dla najmłodszych w sobotę i niedzielę czekać będzie specjalna Strefa dla dzieci z zajęciami sportowymi, edukacyjnymi i artystycznymi.

Wszyscy odwiedzający Festiwal będą mogli spróbować jazdy konnej, a także skorzystać z szerokiej oferty stoisk gastronomicznych oraz wystawienniczych z produktami regionalnymi i rękodzielnictwem.

Mamy nadzieję, że połączenie rywalizacji sportowej oraz bogatego programu dodatkowego sprawi, iż impreza przybierze charakter rodzinnego pikniku z końmi i będzie doskonałą okazją do aktywnego spędzenie letniego weekendu w Baborówku.

Wstęp dla publiczności we wszystkie dni Festiwalu jest bezpłatny

Zapraszamy wszystkich miłośników jeździectwa i nie tylko do spędzenia letniego weekendu w Baborówku.

Drukuj


Copyright © Pałac Baborówko 2018

Projekt: Jakub Krukowski