PolskiEnglish
  • Aktualności
Witamy - Kronika - 2013 - Oddaj krew na Festiwalu

Oddaj krew na Festiwalu

W czasie Festiwalu w sobotę 13 lipca do Baborówka zawita Krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak cennym i niezbędnym lekiem jest krew i jak często ratuje ona życie ludzkie. Chcielibyśmy, aby każdy z nas miał szansę niesienia pomocy innym - między innymi poprzez przekazanie daru jakim jest nasza krew.

Dodatkowo także gościć będziemy Drużynę Szpiku, która zapozna nas z tematem przeszczepu szpiku i możliwościami jego oddania.

Sądzimy, że impreza sportowa, jaką jest Festiwal Jeździecki Baborówko jest doskonałą okazją do promocji akcji „Dając krew- ratujesz życie”, którą ustawicznie prowadzi Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. Bylibyśmy dumni, gdybyśmy wspólnie z naszymi gośćmi włączyli się do tej akcji!

Planujemy stworzyć listę osób chętnych do oddania krwi w dniu 13 lipca w Baborówku. Zapraszamy wszystkie zdrowe osoby w wieku 18-65 lat. Należy zgłosić się po spożyciu lekkiego posiłku wraz z dowodem tożsamości.

Zachęcamy wszystkich bardzo serdecznie, oczekujemy zgłoszeń mailowych lub telefonicznych:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. do godz. 16.00 - 612914027

Krystyna Święcicka - 604 414 379

Elżbieta Święcicka - 600 086 278

 

PAMIETAJ! KRWI NIE DA SIĘ WYPRODUKOWAĆ!

Organizatorzy - Rodzina Święcickich

 

Drukuj


Copyright © Pałac Baborówko 2018

Projekt: Jakub Krukowski