PolskiEnglish
  • Aktualności
Witamy - Kronika - Archiwum - Finał Pucharu Polski WKKW

Finał Pucharu Polski WKKW

 

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego – Finał Pucharu Polski WKKW, które odbędą się w dniach od 28 do 30 września 2012 r. na terenie Ośrodka Jeździeckiego Pałac Baborówko.

Puchar Polski WKKW to cykl rozgrywek we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego, który składa z 5 Eliminacji oraz Finału, który odbędzie się właśnie w Baborówku. W trakcie sezonu zawodnicy zdobywali punkty podczas Eliminacji, a walka o zwycięstwo w końcowej klasyfikacji trwać będzie do samego końca, ponieważ w Finale zawodnicy otrzymają podwójną ilość punktów do rankingu. Do końcowej klasyfikacji Pucharu we wszystkich kategoriach wiekowych brane pod uwagę będą trzy najlepsze wyniki osiągnięte przez zawodnika w trakcie wszystkich Eliminacji oraz wynik Finału.

Podczas tej imprezy sportowe emocje zapewni rywalizacja jeźdźców podczas Międzynarodowych Zawodów WKKW, w ramach których rozegrane zostaną konkursy CIC** oraz CIC*. W zawodach organizowanych w Baborówku wezmą udział najlepsi zawodnicy z całej Polski, a także zawodnicy z zagranicy m.in. z Niemiec, Szwecji i Austrii.  

Przygotowaliśmy dla Państwa bogaty program dodatkowy – m.in.  pokazy straży pożarnej, występy artystyczne, miasteczko dmuchanych zabaw, gry i zabawy sprawnościowe, a także program edukacyjny przygotowany przez Szamotulski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szamotulski Ośrodek Kultury. Ponadto przy współpracy z Lokalną Grupą Działania „Dolina Samy” i Szamotulskim Oddziałem PTTK w niedzielę 30.09 w Baborówku odbędzie się Meta „Rajdu rowerowego Doliny Samy”.

Zapraszamy do spędzenia weekendu pełnego sportowych emocji i wrażeń w Baborówku!

Szczegóły na stronie www.ppwkkw.pl 

 

Regulamin Rajdu

Plakat Rajdu

Karta zgłoszenia 

Drukuj


Copyright © Pałac Baborówko 2018

Projekt: Jakub Krukowski