PolskiEnglish
Witamy

2013

Zapraszamy na Hubertusa!

Drukuj

26 października w Sobotę o godzinie 14.00 w Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko odbędzie się coroczny bieg św. Huberta. W programie tej imprezy oprócz tradycyjnego biegu hubertowskiego oraz „polowania na lisa” znajdzie się szereg pokazów i atrakcji. Już wkrótce zaprezentujemy szczegółowy program tego wydarzenia, ale już dziś zapraszamy do odwiedzenia Baborówka w ostatnią sobotę października. 

wyniki Towarzyskich i Regionalnych Zawodów w Ujeżdżeniu

Drukuj

Prezentujemy wyniki Towarzyskich i Regionalnych Zawodów w Ujeżdżeniu, które odbyły się w Baborówku w niedzielę 8 września.

  • Wyniki L1 - Towarzyskie zawody w Ujeżdżeniu pobierz

  • Wyniki N-2 - Regionalne zawody w Ujeżdżeniu pobierz
  • Wyniki C-3 - Regionalne zawody w Ujeżdżeniu pobierz
  • Wyniki P-3 - Regionalne zawody w Ujeżdżeniu pobierz

Zawody w Ujeżdżeniu - listy startowe

Drukuj

Prezentujemy listy startowe Towarzyskich i Regionalnych Zawodów w Ujeżdżeniu, które odbędą się w Baborówku w niedzielę 8 września.

  • Listy startowe - Towarzyskie zawody w Ujeżdżeniu pobierz
  • Listy startowe - Regionalne zawody w Ujeżdżeniu pobierz

40 Poznański Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych

Drukuj

W piątek 30 sierpnia 2013 r. do naszego Ośrodka zawitał  40 Poznański Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych. Do Baborówka przyjechało ponad 70 załóg z Niemiec, Rosji, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Polski. Najstarszym pojazdem był motocykl Hendrson z 1923 , a w klasie samochodów Bugatti T40 z 1928 roku. Rajd zakończył się w sobotę uroczystą prezentacją pojazdów na Starym Rynku w Poznaniu, połączoną z obchodami 90-lecia Automobilklubu Wielkopolski.

Więcej…

Towarzyskie i regionalne zawody w ujeżdżeniu

Drukuj

Zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejne zawody organizowane na terenie Ośrodka Jeździeckiego Pałac Baborówko. Tym razem 8 września (niedziela) 2013 r. zawodnicy rywalizować będą w ramach towarzyskich i regionalnych zawodów w ujeżdżeniu. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami, termin zgłoszeń mija 5 września (czwartek).

 

Propozycje:

  • Towarzyskie zawody w Ujeżdżeniu pobierz
  • Regionalne zawody w Ujeżdżeniu pobierz


Copyright © Pałac Baborówko 2018

Projekt: Jakub Krukowski